ASYSTENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH Z PRAWEM JAZDY

Blackstones Corporate Services

03-707 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria prawnicza specjalizująca się w prawie gospodarczym poszukuje mężczyzny lub kobiety na stanowisko ASYSTENT DO SPRAW ADMINISTRACYJNYCH . Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Zapraszamy do aplikacji osoby w pełni dyspozycyjne.

Zakres obowiązków:
- bezpośredni kontakt z organami administracji publicznej, urzędami i sądami, bankami, etc.
- dostarczanie i odbieranie dokumentów z wyznaczonych miejsc w Warszawie
- skanowanie/kserowanie dokumentów
- koordynowanie obiegu dokumentów
- redagowanie pism
- dbanie o porządek w biurze

Wymagania

- prawo jazdy kat. B
- umiejętność sprawnego poruszania się samochodem po Warszawie
- znajomość topografii miasta
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- praktyczna znajomość środowiska Windows, pakietu MS Office
- wysoka kultura osobista
- pewność siebie oraz dobra prezencja
- bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność i skrupulatność
- zaangażowanie i samodzielność przy jednoczesnej umiejętności pracy w zespole
- zdolność szybkiego uczenia się i przystosowywania do wymogów
- umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Gotowe spółki <br/>Jesteśmy największym dostawcą gotowych spółek w Polsc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa