Asystent do spraw administracyjnych-atrakcyjne warunki-międzynarodowe środowisko

Agencja Zatrudnienia KS Service

Aleksandrów Łódzki, Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Łódź

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanego doświadczenia
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku
  • pracę w komfortowym biurze w godzinach 8-16
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • bezpłatny i zamknięty parking dla rowerów i samochodów
  • pełne wsparcie konsultanta personalnego i przejrzyste warunki współpracy
  • zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów

Jakie będą Twoje zadania?

  • przyjmowanie i obsługa klientów, interesantów i pracowników
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • organizacja spotkań biznesowych i wyjazdów służbowych
  • tworzenie prezentacji, raportów i analiz na potrzeby kierowników
  • zamawianie artykułów biurowych i materiałów firmowych

Czego oczekujemy?

  • min. 1 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji
  • znajomości jęz. angielskiego na poziomie B1/B2
  • wykształcenia wyższego
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • praktycznej znajomości obsługi MS Office (mile widziana podstawowa znajomość SAP)
  • komunikatywności, samodzielności i dobrej organizacja pracy własnej
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.