Asystent do działu ofert

Sanito Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży Odnawialnych Źródeł Energii poszukuje odpowiedniej osoby do wsparcia działu administracji na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiadać będzie za przygotowanie i wprowadzanie danych do systemu ERP, obsługa firmy pod względem przygotowania dokumentów do Zamówień Publicznych.

  • prowadzenie dokumentacji w ramach prowadzonych postępowań,
  • współpraca i wsparcie zespołu Oferowania w przygotowaniu wadium,
  • dobór urządzeń, kontakt z dostawcami, producentami urządzeń oraz podwykonawcami,
  • weryfikacja i optymalizacja dokumentacji projektowych oraz koncepcji projektowych w zakresie instalacji fotowoltaicznych i/lub sanitarnych,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki,
  • odpowiedzialność za terminowe przygotowanie dokumentów i wprowadzenie danych,
  • prace administracyjne,

Wymagania:

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • inicjatywa i kreatywność oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • prawo jazdy kat B,
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie,
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Prezentacja firmy

<br/>Firma SANITO została założona w 2006 r. W swojej działalności konc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca IT - ERP, Praca Inne