Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS (nr certyfikatu 11714) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

ASYSTENT DO DZIAŁU EKSPORTU

Miejsce pracy: SŁUPNO/ woj. mazowieckie

Zadania:

  • Współpraca z kierownikiem ds. eksportu w zakresie koordynacji, przygotowania i wysyłki ofert
  • Przyjmowanie zamówień od klientów
  • Obsługa korespondencji
  • Pozyskiwanie nowych klientów

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie
  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Wynagrodzenie 3000-3500 zł. brutto

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (chemia, farmacja, żywienie)
  • Biegła znajomość jęz. rosyjskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość jęz. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność , dokładność , zaangażowanie w wykonywanie obowiązków
  • Znajomość realiów gospodarczych na rynkach wschodnich

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Logistyka, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta