Asystent do Domu Produkcyjnego

Synergia BTL Marcin Kocon

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do niedużego domu produkcyjnego zajmującego się produkcją materiałów wsparcia sprzedaży / POSM / BTL poszukujemy osoby umiejącej prowadzić biuro oraz będącej asystentem dla Producentów Seniorów.

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • prowadzenie biura
  • prowadzenie i pilnowanie kalendarza projektów
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej (kosztorysy, zamówienia, awizacje i inne)
  • przygotowywanie prostych prezentacji w PowerPoint
  • kontakty z dostawcami i z klientami
  • przygotowanie dokumentów dla biura księgowego

Praca dynamiczna, wymagająca, ale też mogąca dawać satysfakcję. Kandydata musi cechować dbałość o szczegóły, otwartość na naukę nowych rzeczy oraz chęć zrozumienia projektów BTL

Wymagania:

  • dbałość o szczegóły
  • chęć uczenia się nowych rzeczy
  • komunikatywność
  • znajomość dobra pakietu Office ze szczególnym naciskiem na znajomość Excela
  • doświadczenie w zakresie produkcji BTL mile widziane, ale nie konieczne

Jeśli ta oferta jest dla Pana / Pani interesująca, proszę o przesłanie CV.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Synergia BTL zajmuje się kompleksową produkcją i kreacją materiał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja