Asystent do biura - Obsługa Klienta

EST Sp. z o.o.

59-900 Zgorzelec, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma EST Sp. z o.o. założona przez braci Romana i Jarosława Ostalskich w XII 2013 roku.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i montażach stolarki okienno drzwiowej oraz ogrodów zimowych od 1999 roku.
Wykonujemy profesjonalne montaże na terenie Polski i poza granicami kraju ( Niemcy ).
Dysponujemy wiedzą i sprzętem, zatrudniamy osoby rzetelne, uczciwe i pracowite.
Misja Firmy:
Pomagamy zbudować niezależność od dostaw i cen energii, budujemy dodatkowe źródło dochodu.

Firma EST Sp. z o.o. ze Zgorzelca, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:
ASYSTENT DO BIURA

Miejsce pracy: Zgorzelec.
Praca stała: od zaraz.

Obowiązki:
- przeprowadzanie rozmów telefonicznych oraz bieżąca obsługa klientów
- wykonywanie prostych wycen na podstawie analizy potrzeb oraz oczekiwań klientów
- doradztwo techniczne
- kompletowanie dokumentów dla potrzeb przetargowych itp.
- nadzór nad realizacją zamówień
- wsparcie w planowaniu i delegowaniu zadań
- wsparcie w wyszukiwaniu wykonawców, podwykonawców i organizacji realizacji zadań
- samodzielna organizacja pracy na własnym stanowisku
- wyszukiwanie optymalnych ofert i dokonywanie zakupów
- pomoc w działaniach marketingowych
- wyszukiwanie informacji w Internecie
- dokonywanie zakupów w Internecie

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z klientami
- znajomość branży (okna, drzwi, rolety)
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
- biegła obsługa komputera, znajomość programów Word, Excel
- znajomość Internetu
- osoba zorganizowana, odpowiedzialna, uczciwa
- osoba samodzielna potrafiąca zarządzać swoją pracą
- osoba nastawiona na rozwój swój i firmy
- punktualność i dyspozycyjność
- chęć podjęcia pracy od zaraz
- mile widziana osoba kreatywna, otwarta, z własnymi pomysłami
- mile widziane prawo jazdy
- mile widziane umiejętności związane z marketingiem

Oto co możemy Ci zaoferować:
- pracę w firmie z tradycjami, nakierowanej na rozwój
- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności i zaangażowania
- możliwość awansu na stanowisko Project menagera
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia, eventy branżowe)
- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
- samodzielne i w pełni wyposażone stanowisko pracy

Sposób aplikowania:
Kochasz porządek, jesteś osobą zorganizowaną, odpowiedzialną, uczciwą i kierujesz się w życiu zasadami? Można na Tobie polegać?
Samodzielnie rozwiązujesz problemy. Szybkie i skuteczne załatwienie sprawy daje Ci poczucie dobrze wykonanego zadania?

Jeśli tak, to ta oferta pracy jest właśnie dla Ciebie!
Czekam na Twoje zgłoszenie!

Prezentacja firmy

Firma EST Sp. z o.o. założona przez braci Romana i Jarosława Osta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa