Asystent do Biura Handlu Zagranicznego

SARCO

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• przyjmowanie zamówień od klientów oraz potwierdzanie terminu realizacji,
• przekazywanie zamówień od klientów do realizacji
• budowanie długoletnich relacji z klientami,
• kontrola warunków współpracy,
• przygotowanie dokumentów związanych z wysłaniem towaru,
• prowadzenie dokumentacji dotyczącej bieżącej współpracy w zakresie ofert handlowych, raportów ze spotkań, itp.,
• reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych,

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i języka angielskiego
obsługa pakietu Microsoft Office
komunikatywność
dobra organizacja pracy
samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Prezentacja firmy

AGENCJA HANDLU ZAGRANICZNEGO

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa