Asystent dla Mediatora Sądowego we Wrocławiu

KKR

52-234 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Mediator Sądowy przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu poszukuje osoby do pracy w charakterze asystenta, która będzie odpowiedzialna za nawiązywanie telefonicznego kontaktu z Przedsiębiorcami, w przedmiocie umawiania spotkań w ramach programu informacyjnego "Mediacja dla Firm", prowadzonego przez Mediatora Sądowego z inicjatywy społecznej Ministerstwa Sprawiedliwości.

Charakter: Praca dodatkowa - (4h dziennie). Mile widziane doświadczenie w pracy: obsługa klienta/call center. Rozpoczęcie pracy 20.06.2016 r.

Obowiązki:
- nawiązywanie telefonicznego kontaktu z przedsiębiorcami na terenie Wrocławia i okolic,
- umawianie spotkań dla Mediatora Sądowego w ramach programu "Mediacja dla Firm",
- pomoc w organizacji biura Mediatora Sądowego.

Istnieje możliwość stałego zatrudnienia po okresie 3 miesięcy współpracy.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w pracy: obsługa klienta/call center.
Dyspozycyjność od 20.06.2016 r.

Prezentacja firmy

Biuro Mediatora Sądowego przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu prowadzi pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing