Asystent Centrum Rozliczeń / Referent ds.rozliczeń

No Limit Sp. z o.o.

Warszawa (Targówek), mazowieckie

No Limit  Sp. z o.o.
Sztuka logistyki, logistyka sztuki
Od 25 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Targówek)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Mile widziane doświadczenie w rozliczeniach w branży TSL,
  • Mile widziana znajomość systemu operacyjnego Speed,
  • Sumienność i dokładność w codziennej realizacji zadań,
  • Zaangażowanie i chęć długoterminowej współpracy

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie dokumentów przewozowych,
  • Weryfikacja,
  • Wprowadzanie danych do systemu operacyjnego,
  • Przyjmowanie i wystawianie faktur,
  • Wyjaśnianie nieprawidłowości,
  • Inne prace biurowe (scanowanie, kopiowanie itp.)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji
  • pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv) za pomocą przycisku znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia.