Asystent Brokera Ubezpieczeniowego - przedstawiciel handlowy

Marshal Sp. z o.o.

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Brokera Ubezpieczeniowego "MARSHAL" sp. z o.o. zatrudni do działu obsługi przedsiębiorstw na stanowisko asystent brokera/broker.

Obowiązki: aktywne poszerzanie portfela klientów, przygotowywanie audytów ubezpieczeniowych, analiza ofert.

Wymagania: wykształcenie wyższe, doświadczenie w ubezpieczeniach lub sprzedaży usług finansowych dla podmiotów gospodarczych, dyspozycyjność, otwartość, determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów. Prawo jazdy kategorii B i praktyczna umiejętność kierowania pojazdami. Mile widziany własny samochód w okresie próbnym.

Zgłoszenia wyłącznie w formie elektronicznej CV plus zdjęcie na adres e-mail.

Zastrzegamy sobie spotkania wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Działamy jako broker ubezpieczeniowy od stycznia 2003r. na podsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Finanse