ASYSTENT BRANŻY DROGOWEJ / MOSTOWEJ / WODNO-KANALIZACYJNEJ

TPF Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • wykonywanie edycji elektronicznej rysunków,
  • opracowywanie rozwiązań projektowych pod kierunkiem Projektanta zgodnie z zakresem obowiązków,
  • sporządzanie rysunków technicznych i wykonawczych oraz przygotowywanie formatu edytorskiego rysunków do wydruku,
  • przygotowywanie wykresów, zestawień i opisów do projektów wg uzgodnionej z projektantem formy,
  • przygotowanie, katalogowanie i archiwizacja dokumentacji,
  • sporządzanie przedmiarów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane lub w trakcie kończenia studiów,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz MicroStation i InRoads,
  • znajomość pakietu MS Office oraz mile widziana MS Project

 Oferujemy

  • Gwarantujemy możliwość rozwoju przy realizacji projektu drogi S12 Piaski-Dorohusk
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach

Prezentacja firmy

TPF Sp. z o.o. – jest jedną z najszybciej rozwijających się grup inżynie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Inżynieria, Praca Grafika / Projektowanie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis