ASYSTENT BIUROWY W KANCELARII PRAWNEJ – PŁATNY STAŻ Z URZĘDU PRACY

Leszek Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Radcy Prawnego w Warszawie poszukuje osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy na płatny staż. Specjalizacja Kancelarii: obsługa przedsiębiorców.

Umiejętności, które nabędzie stażysta:

  • umiejętność prowadzenia biura kancelarii prawnej i organizacji pracy kancelarii prawnej
  • profesjonalny kontakt z klientami, sądami, urzędami
  • podstawowa obsługa kasy fiskalnej
  • znajomość zasad zaopatrzenia biura
  • umiejętność sporządzania prostych pism i wniosków

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie biura kancelarii (m.in. prowadzenie baz danych i dziennika korespondencyjnego, , sporządzanie kopii akt i dokumentów, odbiór i przygotowywanie korespondencji do wysyłki)
  • organizacja pracy kancelarii prawnej (prowadzenie kalendarza spraw)
  • przyjmowanie klientów kancelarii (odbieranie telefonów, obsługa klientów w biurze kancelarii)
  • wsparcie prawników w wykonywaniu bieżących zadań (m.in. wyszukiwanie informacji, łączenie rozmów, umawianie spotkań, przygotowanie korespondencji i dokumentów)
  • sporządzanie prostych pism i wniosków
  • prowadzenie zaopatrzenia i dbanie o porządek w kancelarii

Oferujemy:

  • Zatrudnienie po zakończeniu stażu zgodnie z zasadami udzielania stażów z Urzędu Pracy. Osoba, która sprawdzi się na stanowisku, może otrzymać ofertę współpracy na stałe
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej i nabycia nowych umiejętności
  • pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego zawierających zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Kancelaria zastrzega sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • biegłej obsługi komputera (znajomość pakietu MS Office i programów pocztowych)
  • umiejętności szybkiego pisania na komputerze
  • zdolności interpersonalnych i nienagannej prezencji
  • rzetelności, skrupulatności, sumienności, odpowiedzialności za powierzone zadania i obowiązki, lojalności
  • mobilności (wizyty w urzędach, na poczcie i sądach)
  • status bezrobotnego zarejestrowanego w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy (warunek konieczny)
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej

Prezentacja firmy

Obsługa prawną przedsiębiorców, osób fizycznych, instytucji administracj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura