W chwili obecnej, do jednej z naszych spółek Euro-tax.pl we Wrocławiu, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Asystent Biura

Miejsce pracy: Wrocław
Grupa Kapitałowa Euro-Tax.pl S.A. jest liderem polskiego rynku zwrotu podatku za pracę zagranicą (Wielka Brytania, Irlandia, Niemcy, Holandia, USA, Norwegia, Belgia, Austria). Jesteśmy doradcami podatkowymi, zajmującymi się odzyskiwaniem nadpłat podatkowych oraz pozostałych świadczeń z tytułu pracy zagranicą dla naszych klientów. Naszą domeną jest oferowanie kompleksowych usług, bezpośredni i profesjonalnych kontakt z naszymi klientami oraz doświadczenie w branży idące w parze z innowacyjnością i ciągłym rozwojem.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej oraz jej archiwizacja
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie
  • Przygotowywanie umów dla pozyskanych klientów
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientami posprzedażowymi
  • Pomoc w tworzeniu raportów i zestawień

Nasze wymagania:

  • Posiadanie statusu studenta
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office (głównie Excel)
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność i chęć nauki nowych zadań

Co oferujemy:

  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w centrum miasta
  • Szkolenia z zakresu świadczonych usług oraz standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • Możliwość rozwoju zawodowego w młodym i pomocnym zespole
  • Pakiet benefitów (np. Karta Multisport)
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.