Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Noakowskiego 12/7, przy Placu Politechniki w firmie informatycznej z prawie 20-letnią historią pracy dla klienta w kraju i zagranicą.

Oferujemy:
• pracę w miłym i twórczym zespole,
• sympatyczną atmosferę pracy,
• rozwój zawodowy.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie,
• bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
• łatwość pisania tekstów,
• bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych,
• dobra wiedza na temat nowych mediów i aplikacji internetowych,
• zdolności łatwego komunikowania się,
• biegła znajomość programów komputerowych i urządzeń biurowych,
• doskonałe zdolności organizacyjne,
• profesjonalizm i wysoka kultura osobista,
• pracowitość, solidność, lojalność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
• zdolności samodzielnej pracy,
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dyspozycyjność.

Prezentacja firmy

JMC oferuje swoim klientom dedykowane rozwiązania informatyczne z zastos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat