Opis stanowiska pracy

Asmedica Sp. z o. o. z siedzibą w Lublinie poszukuje:

Asystent biura

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość zagadnień prawa zamówień publicznych
  • mile widziane doświadczenie przy przygotowywaniu ofert handlowych, przetargowych

Zakres obowiązków:

  • obsługa spraw administracyjno- biurowych, współpraca z działem księgowości
  • zarządzanie obiegiem korespondencji, oraz współpraca z firmami kurierskimi i innymi dostawcami
  • administracyjne wsparcie działu handlowego
  • mile widziane doświadczenie w przygotowaniu ofert handlowych, przetargowych
  • inne zadania na bieżąco zlecane przez przełożonych

Prezentacja firmy

ASMEDICA Sp. z o. o. - instalacje gazów medycznych<br/> <br/>Waru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Prawo / Prokuratura