Opis stanowiska pracy

Jesteś uśmiechnięty/a i pełny/a energii? Lubisz ludzi i zawsze pomagasz wszystkim we wszystkim? Nie panikujesz i potrafisz wyczarować wszystko 'na wczoraj'?

Jeśli do tego znasz programy z pakietu office, rozmawiasz po angielsku, jesteś dyspozycyjny/a i masz prawo jazdy to zapraszamy na płatny staż.

Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa administracyjna biura, a także wsparcie pozostałych pracowników w ich codziennej pracy, a konkretnie:

- korespondencja we wszystkie strony,
- przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji,
- organizacja spotkań i przyjmowanie gości,
- zaopatrzenie biura i współpraca z dostawcami,
- prowadzenie zestawień/baz danych,
- moderacja konkursów.

Prezentacja firmy

Kamikaze to jedna z czołowych agencji interaktywnych w Polsce. Od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat