Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- obsługa sekretariatu;

- telefoniczna i mailowa obsługa klienta;

- planowanie i zarządzanie kalendarzem zgłoszeń;

- prowadzenie kalendarza spotkań;

- zaopatrzenie biura;

- archiwizacja i aktualizacja dokumentów, w tym dokumentów księgowych,

- wykonywanie płatności do kontrahentów,

- obsługa HR;

- zarządzanie obiegiem dokumentacji i obsługa korespondencji;

- obsługa spotkań z kontrahentami - protokolant/asystent;

- dbanie o ład i porządek w miejscu pracy poprzez utrzymanie ciągłości świadczenia usług porządkowych;

- przygotowywanie dokumentów korporacyjnych oraz umów współpracy z kontrahentami a także nadzór nad ich wykonywaniem,

- przygotowywanie oraz kontrola umów z klientami, w tym w szczególności umów sprzedaży nieruchomości,

- tworzenie raportów i zestawień,

Wymagania

Wymagania:

- biegła znajomość pakietu Office;

- biegłość w obsłudze urządzeń i systemów Apple;

- doświadczenie w pracy w systemach ERP i CRM;

- wiedza z zakresu księgowości, nieruchomości, finansów i inwestycji;

- kreatywność i zaangażowanie;

- znajomość języka angielskiego;

Prezentacja firmy

Berg Holding S.A. to koncept, który połączył cztery marki charakteryzują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta