Asystent Biura

Gorrion

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy w siedzibie naszej firmy. Jeżeli jesteś osobą zorganizowaną, sumienną i kontaktową to chętnie się z Tobą spotkamy.

Zakres obowiązków:

- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
- obsługa dokumentów księgowych i kadrowych
- pomoc w tworzeniu dokumentów i pism
- kontakt z klientami i kontrahentami
- pomoc w organizacji i umawianiu spotkań
- obsługa procesu rekrutacji nowych pracowników
- pomoc przy organizacji wydarzeń i wyjazdów firmowych
- obsługa procesu zakupu zaopatrzenia biurowego

oraz ogólnie pojęte dbanie o dobro biura i pracujących w nim osób :)

Praca w niepełnym wymiarze godzinowym. Możliwość łączenia współpracy z nami ze szkołą/studiami. Minimum 1/2 etatu.

Jesteśmy dobrze skomunikowani, znajdujemy się tuż obok Placu Piastów.

Zapewniamy przyjazną, luźną atmosferę, swobodę w realizacji zadań, elastyczne godziny pracy i dobrą kawę.

Wymagania

- umiejętność tworzenia pism i listów
- znajomość pakietu office
- znajomość języka angielskiego
- poczucie humoru i pozytywne nastawienie
- mile widziana znajomość branży IT

Prezentacja firmy

We believe that software development is similar and unified all over the... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
13PLN - 16PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa