asystent biura w agencji pracy randstad

Randstad Polska Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Do naszego oddziału inhouse w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 24254
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji personalnej
  • aktywne uczestniczenie w procesach rekrutacyjnych
  • organizacja pracy biura
  • opieka nad pracownikami tymczasowymi
  • możliwość nauki od najlepszych specjalistów w branży

Oczekiwania:
  • duża motywacja do pracy
  • zainteresowanie obszarem HR
  • samodzielność
  • konsekwencja w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki

Oferta:
  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)