Asystent biura - tłumacz ukraińskiego

Avista

30-701 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Asystent biura tłumacz ukraińskiego w biurze tłumaczeń specjalizującym się w tłumaczeniach z języka ukraińskiego na j. polski.

Oferta kierowana do osób, które ukończyły szkołę średnia i studia w Polsce

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie tłumaczeń z j. ukraińskiego oraz korekta tłumaczonych tekstów.
  • pisanie tekstów do publikacji i pozycjonowanie strony
  • wykonywanie bieżących zadań

Wymagania

  • wykształcenie min. licencjat filologia ukraińska
  • umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze

Prezentacja firmy

Biuro Tłumaczeń AVISTA - realizuje między innymi<br/>tłumaczenia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja