asystent/asystentka

TROP

Wieluń, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Szukamy ambitnej osoby z bardzo dobrą znajomością francuskiego do pracy w biurze turystycznym przy organizowaniu imprez turystycznych. Wymagane duże umiejętności organizacyjne, prawo jazdy, otwartość na pracę z ludźmi. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Oferujemy częste wyjazdy, kontakt z klientami z zagranicy, miłą atmosferę, dobre warunki płacowe. Praca może również odpowiadać studentom studiów zaocznych. Możemy również zatrudnić pracownika w niepełnym wymiarze godzin(np 2 dni w tygodniu).

Prezentacja firmy

TROP jest firmą założoną w 2006 r.<br/>Zajmujemy się głównie organizacją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka