Opis stanowiska pracy

• Ścisła współpraca z Dyrektorem ds. Realizacji: m.in. prowadzenie kalendarza, umawianie i organizacja spotkań, przygotowywanie dokumentów, baz danych oraz prezentacji, wsparcie w bieżących zadaniach

• Koordynowanie przepływu informacji i dokumentacji w firmie

• Kontakt z Klientami firmy

Wymagania

• Bardzo dobra organizacja pracy

• Skrupulatność, dokładność i terminowość

• Zaangażowanie, chęć podejmowania wyzwań

• Komunikacyjność

• Dyspozycyjność

Mile widziane:

• Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

• Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Pracę w dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze

• Możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego

• Atrakcyjne wynagrodzenie

W tytule e-mail prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Prezentacja firmy

CANVAS jest wiodącym biurem projektowym zajmującym się projektowaniem, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat