Opis stanowiska pracy

Firma S&K Business Group Sp. z o.o.(Warsawa) poszukuje młodych osób do pracy na stanowisku ASYSTENT/ASYSTENTKA.

Opis stanowiska:

- poszukiwanie biura w Warszawe,
- zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura,
- wykonanie zadań Prezesa Zarządu
- odbieranie telefonów oraz koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej (listy, e-maile, faksy),
- przyjmowanie gości zaproszonych na spotkania,
- pomoc w prawidłowym obiegu dokumentów i informacji,
- wsparcie "informacyjne" - wyszukiwanie lub pozyskiwanie potrzebnych informacji,
- organizacja wyjazdów służbowych oraz spotkań biznesowych,
- współpraca z firmami zewnętrznymi – dostawcami usług, sprzętu, itp.
- sporządzanie raportów, dokumentów na potrzeby firmy,
- dbanie o dostępność narzędzi pracy i wyposażenia biura

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego ,
- wykształcenie wyższe ,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (zwłaszcza programy z pakietu MS Office),
- wysoka kultura osobista i prezencja,
- bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne,
- samodzielność i inicjatywa
- dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- umowę o pracę,
- wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności,

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV

Prezentacja firmy

S&K Business Group Sp. z o.o. is distributor:<br/>- Cosmetic good... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa