Asystent / Asystentka ze znajomością języka obcego

Centrans Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• bieżące prace sekretarskie
• koordynacja obiegu dokumentów
• rozliczenia okresowe
• fakturowanie
• pomoc w dziale ofertowym

Wymagania

• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
• dobra komunikatywność
• zdolność do samodzielnej organizacji pracy
• umiejętność obsługi pakietu Office (EXCEL, WORD, OUTLOOK)

• mile widziana znajomość drugiego języka obcego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Firma Centrans od 25 lat świadczy usługi w dziedzinie transportów nienor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców