Opis stanowiska pracy

BSO Prawo & Podatki jest kancelarią prawną o międzynarodowym zasięgu specjalizującą się w kompleksowej obsłudze prawnej polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Wprowadzamy inwestorów na rynek polski, obsługujemy bieżącą działalność przedsiębiorstw, opracowujemy koncepcje i towarzyszymy w realizacji projektów krajowych i transgranicznych.

Kancelaria BSO Prawo & Podatki poszukuje osób ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko ASYSTENTA/ASYSTENTKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należało będzie w szczególności:

  • prowadzenie bieżącej obsługi sekretarsko-administracyjnej jednego z Partnerów Kancelarii;
  • obsługa telefoniczna oraz prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • prowadzenie kalendarza i przygotowywanie spotkań oraz organizacja podróży służbowych;
  • nadzór nad prawidłowością przepływu informacji i obiegu dokumentów w firmie;
  • wykonywanie tłumaczeń dokumentów polsko-niemieckich i niemiecko-polskich.

Wymagania

Od idealnego Kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny), znajomość niemieckiego prawniczego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • biegłej obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych (skaner, faks, drukarka);
  • umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, w szczególności w zakresie pozyskiwania i przekazywania informacji;
  • odpowiedzialności, operatywności, zaangażowania w pracę na rzecz firmy;
  • umiejętności pracy pod presją czasu i świetnej organizacji pracy własnej.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej kancelarii prawnej;
  • warunki finansowe adekwatne do kwalifikacji, doświadczenia i wykonywanej pracy;
  • współpracę z doświadczonym zespołem;
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Pisemne oferty powinny CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny w językach polskim i niemieckim. W ofercie prosimy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr101, poz.926 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

BSO Prawo & Podatki jest kancelarią prawną o międzynarodowym zasi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta