Asystent/Asystentka Zarządu

Oleofarm Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.
Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region:

AS/ZRZ/2019

Zadania na stanowisku:

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • obsługa gości podczas spotkań i szkoleń,
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie,
  • organizacja spotkań i zarządzanie dostępnością sal konferencyjnych,
  • zamawianie i gospodarowanie materiałami biurowymi, artykułami spożywczymi i środkami czystości,
  • współpraca z dostawcami usług,
  • wprowadzanie danych kontrahentów oraz faktur do systemu ERP,
  • wsparcie działów firmy w bieżących projektach i zadaniach,
  • realizacja bieżących zadań zlecanych przez Zarząd.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy w sekretariacie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność i asertywność oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy w firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku,
  • niekorporacyjne środowisko pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.