Asystent/Asystentka Zarządu

Perfect Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, jednej z dynamicznie rozwijającej się firmy

logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura – zarządzanie korespondencją, zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i przepływu informacji
  • zapewnienie bezpieczeństwa i poufności dokumentów
  • budowanie pozytywnych relacji, dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie profesjonalnego wsparcia asystenckiego
  • przygotowywanie umów i dokumentów (faktury, raporty, sprawozdania, prezentacje) na potrzeby Zarządu
  • organizację i koordynację spotkań, pilnowanie kalendarza, rozliczanie kosztów podróży
  • współpracę z pozostałymi działami w firmie, budowanie dobrych relacji

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • przejrzystą, opartą o kompetencje ścieżkę kariery
  • p​ełną wyzwań pracę
  • bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, dofinansowanie karty sportowej, program pożyczkowy
  • możliwość udziału w ciekawych projektach realizowanych w firmie

Wymagania

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego – poziom B2 (umożliwiający swobodną komunikację oraz redagowanie pism)
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • samodzielność i rzetelność w codziennej pracy
  • umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • sprawna organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
multisport, ubezpieczenia grupowe, opieka medyczna
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa