ASYSTENT / ASYSTENTKA ZARZĄDU

Inet Group sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Od ponad dekady współpracujemy z Klientami B2B na terenie całego Kraju. Budujemy długotrwałe relacje, oparte na zaufaniu i wzajemnych, wymiernych korzyściach

Poszukujemy specjalistki (lub specjalisty), która będzie:

  • realizować zadania asystenckie zlecone przez Zarząd,
  • przygotowywać, kompletować i dystrybuować materiały na potrzeby spotkań Zarządu i Rady Nadzorczej oraz Walnych Zgromadzeń Spółki,
  • planować, organizować i prowadzić kalendarz spotkań (w tym podróży służbowych) Zarządu i Pracowników,
  • zapewniać komunikację pomiędzy pracownikami i klientami poprzez obsługę telefonów i dedykowanych firmowych skrzynek mailowych,
  • obsługiwać korespondencję przychodzącą i wychodzącą, w tym w elektronicznym i papierowym systemie obiegu dokumentów,
  • prowadzić ewidencję dokumentacji, w tym rejestru umów i pełnomocnictw,
  • wystawiać i weryfikować dokumenty i faktury,
  • organizować zaopatrzenia Spółki w materiały biurowe, artykuły spożywcze itp.,

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • po 3 miesiącach okresu próbnego umowę o pracę;
  • szkolenia i wsparcie zespołu,
  • uczestnictwo w największych konferencjach branżowych w Polsce,
  • pracę na gotowej i kompletnej bazie wszystkich potencjalnych Klientów w Polsce;
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, licencjonowane oprogramowanie, baza danych CRM;
  • pracę w zgranym i energicznym zespole młodych ludzi;
  • wyjazdy i spotkania integracyjne;
  • codzienną świeżo-mieloną kawę bez limitu;

Jeśli chcesz do nas dołączyć, byłoby świetnie, gdybyś:

  • miała doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadała podstawową znajomość przepisów prawnych dotyczących funkcjonowania organów Spółki (w tym kodeksu spółek handlowych),
  • doskonale radziła sobie z pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz Outlooka,
  • dobrze planowała i organizowała swoją pracę,
  • była samodzielna w wykonywaniu powierzonych zadań (co nie znaczy, że nie możesz liczyć na wsparcie całego zespołu)
  • była otwarta na ludzi, komunikatywna i kulturalna,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ.

Prezentacja firmy

iNET Group - Ogólnopolska Grupa Internetowa <br/> <br/>Czym jest iNET Gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja