Opis stanowiska pracy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. to notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie firma będąca jednym z największych przetwórców mięsa czerwonego w Polsce. To nowoczesny producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego, który dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju. Podstawę oferty firmy stanowią najwyższej jakości kiełbasy, kabanosy, szynki, wędzonki i wędliny plasterkowane.

Dla osób ambitnych, pełnych entuzjazmu i szukających inspiracji w rozwoju zawodowym, dla których zdobywanie profesjonalnych doświadczeń w biznesie stanowi dużą motywację do pracy - mamy atrakcyjną ofertę pracy na stanowisku:

ASYSTENT/KA ZARZĄDU DS. HANDLOWYCH

Od Kandydatki/Kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • biegłej znajomości języka angielskiego na poziomie biznesowym,
  • znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • dyspozycyjności, komunikatywności oraz dobrych zdolności organizacyjnych z umiejętnością ustalania priorytetów,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • wysokiej kultury osobistej oraz miłej aparycji.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań,
  • przygotowywanie dokumentów systemowych wewnętrznych oraz korespondencji do klientów biznesowych,
  • współpraca z innymi pracownikami działu handlowego,
  • planowanie i nadzór nad terminarzem spotkań, zebrań i delegacji,
  • przygotowywanie analiz i prezentacji,
  • prace sekretarskie.

Oferujemy:

  • atrakcyjną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia oraz wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w ZM Henryk Kania S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926)

Prezentacja firmy

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - to jedne z większych masarni n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi