Asystent / Asystentka z jęz. francuskim.

HUSSAR Gruppa SA

Warszawa, 02-797, mazowieckie

HUSSAR Gruppa to firma specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla transportu z zakresu – spedycji, udrażniania procesu transportowego przez własną sieć pomocy drogowych na Zachodzie Europy, likwidację szkód, produkcję oraz sprzedaż innowacyjnych rozwiązań pozwalających na oszczędności w trakcie transportu oraz wyeliminowanie strat w procesie.

W związku z rozwojem i powiększaniem Działu poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

Asystetka z biegłym językiem francuskim

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ASYS-FRA/WAW/0714

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Kontakt z partnerami Firmy w języku francuskim

- Wsparcie działu pomocy drogowej w realizacji zamówień na części samochodowe w języku francuskim

- Wsparcie działów w zakresie komunikacji w języku francuskim

- Przeprowadzanie tłumaczeń na potrzeby Firmy

WYMAGANIA:

- Znajomość języka francuskiego pozwalająca na płynną komunikacje z Klientami obcojęzycznymi

- Doświadczenie w Obsłudze Klienta w języku francuskim – mile widziane

- Wysokie umiejętności interpersonalne

- Bardzo dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

- Konkurencyjny system wynagrodzeń

- Wykorzystanie swoich umiejętności językowym na biznesowym poziomie

- Narzędzia pracy i prywatną opiekę medyczną

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą

o ochronie danych osobowych na adres umieszczony poniżej, podając w temacie maila:

Nr Ref.: ASYS-FRA/WAW/0615 email: APLIKUJ

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Gwarantujemy dyskrecje.