Asystent/Asystentka w Zespole Floty i Administarcji

Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes SA

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
• Wsparcie w obszarze administrowania biura.
• Współpracę z zewnętrznymi dostawcami.
• Prowadzenie ewidencji poczty przychodzącej i wychodzącej.
• Prowadzenie ewidencji i wysyłka poczty kurierskiej.
• Obsługę korespondencji pomiędzy oddziałami.
• Dokonywanie zamówień artykułów biurowych i spożywczych.
• Organizację podróży służbowych (rezerwacja hoteli, biletów lotniczych i kolejowych).
• Pomoc administracyjną w organizacji szkoleń, konferencji.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
• Praktycznej znajomości pakietu Office.
• Dokładności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.
• Dobrej organizacji pracy.
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
• Dyspozycyjności (poniedziałek – piątek w godzinach 8-16)

Mile widziani są kandydaci/kandydatki z pierwszych lat studiów zaocznych.

Prezentacja firmy

Euler Hermes to międzynarodowa grupa finansowo-ubezpieczeniowa obecna w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców