Medicover Sp. z o.o.
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka w Fundacji Medicover

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96, Biuro Medicove

Twoje zadania:

  • wsparcie administracyjne Koordynatorów odpowiedzialnych za projekty prowadzone przez Fundację
  • współpraca z działem marketingu w celu wsparcia komunikacji projektów prowadzonych przez Fundację
  • przygotowywanie materiałów do publikacji
  • organizowanie i koordynowanie spotkań wewnętrznych
  • koordynowanie procesu przebiegu informacji wewnętrznej i zewnętrznej (korespondencja, telefony)

Szukamy Ciebie jeśli:

  • interesujesz się CSR lub zdrowiem publicznym
  • potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety
  • dobrze czujesz się w pracy wielozadaniowej
  • jesteś osobą samodzielną, elastyczną i kreatywną
  • nie lubisz powtarzalnych zadań, dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku pracy
  • lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi
  • chcesz aby praca Cię angażowała i inspirowała do uczenia się nowych rzeczy
  • lubisz pracować z ludźmi z pasją
  • doświadczenie w pracy w fundacji, wolontariacie będzie dla nas atutem
  • znasz język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • znasz z stopniu dobrym Worda i Power Pointa

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie- po roku możliwość współpracy w ramach umowy o pracę lub stażu
  • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • pracę w dynamicznym i ambitnym zespole w Fundacji Medicover
  • unikalną szansę rozwoju zawodowego
  • pracę pełną wyzwań
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.