Asystent/Asystentka w dziale kadr i płac

Fortaco Sp. z o.o

Wrocław, dolnośląskie

Od: Fortaco Sp. z o.o
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Fortaco jest wiodącym partnerem produkcji dla firm działających na polu inżynierii mechanicznej i największym w Europie uczestnikiem w tej branży. Spółka zatrudnia łącznie blisko 2600 pracowników i prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Polsce, na Węgrzech i Słowacji. Obroty firmy wyniosły w 2012 roku 270 mln euro.

Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na staż w charakterze:

Główne zadania:

  • Pomoc w rekrutacji pracowników na stanowiska produkcyjne
  • Organizacja szkoleń
  • Wsparcie działu kadr i płac w bieżących zadaniach
  • Ścisła współpraca z działami wewnętrznymi firmy

Oczekujemy:

  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu
  • Zdolności organizacyjnych
  • Odpowiedzialności
  • Znajomości pakietu Office, w tym dobrej znajomości pprogramu excel
  • Znajomości języka angielskiego
  • Dyspozycyjności minimum 3 pełne dni w tygodniu

Oferujemy: pracę na umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin, pracę w miłej atmosferze w młodym, energicznym zespole w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju