Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z Gorzowa Wielkopolskiego, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

asystent/asystentka projektu

Nr ref.: 28411
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
  • gromadzenie danych dot. kosztów projektu
  • raportowanie kosztów projektu ze wskazaniem na szczegółowy opis wydatków zgodnie z wymogami Unii Europejskiej
  • archiwizacja wszystkich dokumentów związanych z projektem M4E, w tym faktur i rozliczeń delegacji
  • monitorowanie kart godzin osób pracujących przy projekcie zarówno w Polsce jak i Francji
  • generowanie raportów pomocniczych w systemie SAP
  • ciągły kontakt ze współpracownikami w Francji odnośnie uzyskania wymaganych dokumentów

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • obsługa komputera (w tym w szczególności programu Excel) w stopniu min. dobrym
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • mile widziana znajomość zasad dysponowania środkami z funduszu Unii Europejskiej

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • praca od pon do pt (w godz. 8.00 - 16.00)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)