ASYSTENT / ASYSTENTKA MAGAZYNU SKLEPU INTERNETOWEGO

Trend&Fashion Group Sp. z o.o.

Janki k. Piaseczno, Józefosław, Warszawa, mazowieckie

Od: Trend&Fashion Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Janki k. Piaseczno, Józefosław, Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

Spółka Trend & Fashion Group, właściciel sieci franczyzowej blisko 100 salonów odzieżowych Butik I Like! zlokalizowanych na terenie całej Polski oraz istniejącego od 2005 roku multibrandowego sklepu online dla Kobiet eButikpl, skupiającego w sobie zarówno marki obce z segmentu fast fashion, jak i tworzone z pasji do mody marki autorskie (Rue Paris, Forever Pink, For Fitness i Butik Accessories) – dla których punktem wspólnym jest wypracowana przez lata filozofia idealnej równowagi pomiędzy najnowszymi trendami a klasyką i nieprzemijającą jakością – obecnie poszukuje nowego członka zespołu:

miejsce pracy: Józefosław  m. Warszawą i Piasecznem

od kwietnia 2017 roku- JANKI

Obowiązki:

  • przygotowywanie zamówionych towarów do wysyłki
  • przyjmowanie i wydawanie dostaw towaru
  • uzupełnianie i sortowanie odzieży
  • przyczepianie przywieszek do odzieży

Poszukujemy kandydata:

  • z dużym zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • punktualnego i odpowiedzialnego
  • kreatywnego
  • komunikatywnego
  • samodzielnego
  • dyspozycyjnego

Oferujemy:

  • pracę w miłym i młodym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.