Asystent/Asystentka księgowości

Finnowacja Sp. z o.o.

02-769 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów klienta
• przyjmowanie i wystawianie faktur
• wprowadzanie faktur do systemu
• przygotowywanie przelewów w systemie bankowym
• sporządzanie raportów i zestawień finansowych
• archiwizacja dokumentacji
• obsługa kadrowo-płacowa
• kontakty z urzędami
• inne prace biurowe

Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnym biurze rachunkowym
• umowę zlecenie
• możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:
• mile widziany status studenta
• wykształcenie - preferowane kierunki związane z finansami lub księgowością
• komunikatywną znajomość języka angielskiego (słownictwo związane z dziedziną finansów i księgowości)
• mile widziane doświadczenie w obszarze finansowym/ księgowym
• dokładność, rzetelność , umiejętność pracy z duża ilością dokumentów i danych
• umiejętność obsługi pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel) i urządzeń biurowych,
• umiejętność szybkiego uczenia się
• dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu i pracy w zespole
• zaangażowanie w wykonywaną obowiązki

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse