Asystent / Asystentka Głównego Księgowego / Dyrektora Finansowego

MCX Telecom Sp. z o.o. Sp. k-a

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

MCX Sp. z o.o. – firma z branży teleinformatycznej poszukuje osoby na stanowisko:

Główny zakres odpowiedzialności:

  • wsparcie Głównego Księgowego / Dyrektora Finansowego w realizacji bieżących zadań
  • tworzenie raportów i analiz finansowych (w tym cash flow) wspierających procesy decyzyjne
  • sporządzanie pism, raportów, prezentacji, materiałów informacyjnych w języku polskim i w języku angielskim
  • współpraca z Działem Księgowości i innymi działami w ramach Grupy Spółek – w tym z Działem Prawnym, Działem Administracyjno-Organizacyjnym, Biurami Zarządów
  • sprawozdawczość do NBP i GUS
  • bieżące prace administracyjne

Realizowane zadania będą dotyczyły kilkunastu Spółek Grupy.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość)
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu finansów i rachunkowości zarządczej
  • zaawansowane umiejętności pracy w środowisku Excel
  • znajomość systemu finansowo-księgowego IFS i języka SQL będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu opracowywania modeli finansowych
  • znajomość przepisów podatkowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C2 według skali Rady Europy
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • zdolności analityczne
  • zdolności organizacyjne
  • odpowiedzialność
  • rzetelność, sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę, miłą atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

MCX Telecom Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. – jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta, Praca Finanse