Asystent /Asystentka działu sprzedaży ze znajomością angielskiego

ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Od: ARYZTA POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Obecnie firma ARYZTA Polska - jeden z największych producentów mrożonych produktów piekarniczych na świecie obecnie poszukuje do swojego Zespołu osoby na stanowisko:

Nr ref.: AS/2017/03

Obowiązki:

•przygotowywanie tłumaczeń, raportów oraz prezentacji Power Point

•wsparcie z zakresu utrzymania długofalowych relacji z klientem

•wsparcie z zakresu przygotowywania ofert handlowych

•wykonywanie raportów, formułowanie wniosków i przygotowanie rekomendacji do analizowanych obszarów

•bieżąca współpraca z klientem wewnętrznym w zakresie definiowania potrzeb analitycznych i raportowych

•przygotowywanie materiałów i danych na potrzeby spotkań sprzedażowych

•utrzymywanie kontaktów z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami firmy

•zapewnienie właściwego i sprawnego obiegu informacji pomiędzy działem sprzedaży

a innymi działami w organizacji

•sporządzanie notatek i raportów ze spotkań i zebrań

•organizacja wyjazdów biznesowych, rezerwacja biletów, hoteli itd.

•redagowanie korespondencji i pism w języku polskim i angielskim

•wyznaczanie i kontrola ustalonych wskaźników

Wymagania:

•wykształcenie wyższe

•biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

•bardzo dobra znajomość Power Point

•umiejętność tworzenia raportów i prezentacji analitycznych

•wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

•znajomość procesów finansowych i sprzedażowych

•elastyczne i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów

•sumienność

•znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

•orientacja na klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego

Kandydatom oferujemy:

•stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej organizacji

•umowa o pracę na pełen etat

•godziny pracy 8-16

•wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia

•dodatkowe benefity pozapłacowe ( Multisport/Flexipass, polisa na życie, prywatna opieka medyczna, świadczenia z ZFŚS)

•atrakcyjne warunki wynagrodzenia

•zagraniczne środowisko pracy

Prosimy o dołączenie do życiorysu następującego oświadczenia: “Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych. zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883)

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.