Asystent / Asystentka Działu Personalnego

OTTO Work Force

Warszawa, Raszyn, Janki, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa, Raszyn, Janki

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Asystent / Asystentka działu Personalnego

 Miejsce pracy: Janki, gm. Raszyn

Zadania:

- kontakty z agencjami pracy,

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

- prowadzenie spraw pracowników agencyjnych

- prace pomocnicze w dziale personalnym związane z organizowanymi szkoleniami,

-  przygotowanie zestawień i raportów

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub pokrewne ( mile widziani również studenci tych kierunków)

- Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office

- Obsługa urządzeń biurowych

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Wysoce rozwinięte zdlności interpersonalne, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością zmiany formy zatrudnienia w późniejszym czasie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 -17:00

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.