Asystent / Asystentka Działu Księgowego

Semisul Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Semisul Poland since 2006 has been specializing in the recruitment of qualified staff in the industrial sector and providing its employees with interesting job offers on the local and international market.

We are currently looking for candidates for the position:

Firma Semisul Poland Sp. z o. o. jest Agencją Pracy oferującą zatrudnienie w krajach europejskich: Holandii, Belgii, Szwecji, Szwajcarii, Austrii, Francji, Niemczech oraz Hiszpanii. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy na rynku międzynarodowym. Specjalizujemy się w kontraktach budowlanych i specjalistycznych (w przemyśle petrochemicznym, rafineryjnym, chemicznym).

Do naszego Zespołu w Warszawie, poszukujemy skrupulatnej, obowiązkowej osoby dostępnej od zaraz, do pracy na pełen etat.

Zatrudniona osoba będzie wspierać Księgowość w bieżących zadaniach oraz raportowaniu kosztów.

Główne zadania:

  • przygotowanie zestawień kosztowych i innych raportów na potrzeby zarządu
  • przygotowanie dokumentacji księgowej
  • współpracę w zakresie dokumentacji finansowej z innymi oddziałami spółki
  • kontakty z klientami w zakresie dokumentacji finansowej
  • kontakty z pracownikami w zakresie rozliczeń finansowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności MS Excel
  • bardzo dobra znajomość jęz. Angielskiego
  • dokładność i sumienność
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
Please apply with the button below.
Company registration numer in VLO: 7961