Agencja Zatrudnienia KS Service

Asystent / Asystentka Działu Handlowego - wysokie zarobki

Miejsce pracy: Koninko, Gądki, Poznań, Swarzędz, Środa Wielkopolska, Kórnik, Luboń, Puszczykowo, Kostrzyn, Mosina

Poszukujemy osoby, która:

  • posługuje się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym
  • pragnie zdobyć doświadczenie i rozwijać swoje umiejętności
  • jest zaangażowana i uśmiechnięta!

Najważniejsze zadania:

  • organizacja wysyłki towaru na terenie kraju i po za jego granicami
  • kontakt z klientami zagranicznymi i nadzór nad wysłanym towarem
  • prowadzenie dokumentacji biurowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie godzinowe 20 zł brutto
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę (bez weekendów) w godzinach 8:00-16:00
  • rodzinną i przyjazną atmosferę!
Zastanawiasz się, czy sobie poradzisz? Bez obaw - wszystkiego Cię nauczymy!

Czekamy właśnie na Ciebie:
  • kliknij teraz przycisk "aplikuj"
  • zadzwoń: 503 075 956
  • napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl
  • zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

Nie zwlekaj, zgłoś się już teraz - praca od zaraz!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.