Asystent /Asystentka działu Centermanagement j. niemiecki / Asystent działu marketingu

ARCOS FM PL Saller Polbau Sp. z o.o. Sp. k.

Ostrów Wielkopolski, (okolice Kalisz, Krotoszyn, Rawicz, Sieradz, Jarocin), wielkopolskie

"Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!"

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski, (okolice Kalisz, Krotoszyn, Rawicz, Sieradz, Jarocin)
* Pamiętaj, szukamy osób do pracy w Ostrowie Wielkopolskim! *

Główne zadania:

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych on (np. eventów, ankiet, akcji itp.) w Galerii Ostrovia
  • Kontakt z prasą, PR, wykorzystywanie komunikacji online
  • Rozwój działań reklamowo – marketingowych, zarówno pod względem merytorycznym, jak i grup docelowych
  • Ocena działań reklamowo – marketingowych i ich skuteczności na podstawie statystyk
  • Negocjacje i zawieranie umów z zewnętrzymi firmami
  • Wynajmowanie stoisk (Mall)
  • Koordynacja, coaching i controlling zewnętrzych firm

Oferujemy:

  • wdrożenie do pracy i szkolenia w centrali w Niemczech
  • karta Multisport
  • pakiet medyczny
  • praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • nowoczesne I innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska pracy
  • imprezy firmowe

Wymagania:

  • ukończone studia z zakresu ekonomii, marketingu, organizacji eventów lub porównywalne wykształcenie
  • conajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie marketingu, zarządzania przedsiębiorstwem
  • dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i w piśmie
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów i asertywność
  • własna inicjatywa, kreatywność i zaangaźowanie oraz talent do reklamy i designu
  • Dobra znajmość MS Office, w szczególności Excel, ew. Photoshop
  • Gotowość do odbywania podróźy słuźbowych, jak również zrozumienie i wsparcie ze strony rodziny
  • Wdroźenie do pracy przez ok. 12 miesięcy w centrali w Niemczech