Asystent / Asystentka Działu Administracji

Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 67 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 100 krajach), w których usługi świadczy 4580 specjalistów. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności B2B. Więcej informacji: www.coface.pl
Prestiżowa firma finansowa poszukuje obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • koordynowanie zleceń kurierskich
  • organizacja spotkań z klientami
  • przyjmowanie i obsługa gości oraz kontrahentów
  • obsługa telefoniczna biura
  • administracja telefonią mobilną spółki
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami  usług w obszarze administracji
  • przygotowywanie raportów i zestawień merytoryczna
  • weryfikacja faktur kosztowych
  • rezerwacja hoteli, przelotów oraz biletów kolejowych dla pracowników firmy
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji firmy
  • sporządzanie analiz i zestawień wspomagających realizację zadań działu

OCZEKUJEMY:

  • statusu studenta(ki) – studia zaoczne
  • dyspozycyjności
  • doświadczenia – mile widziane
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • terminowości

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • perspektywy rozwoju i zatrudnienia w przyszłości na umowę o pracę
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o profilu finansowym

Martwisz się o dojazd? Niepotrzebnie!

Jesteśmy świetnie skomunikowani z całym miastem -> (patrz: West Station przy Dworcu Zachodnim)

Bez problemu dotrzesz do domu, na uczelnię i w każde inne miejsce.