Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1359

Obowiązki:

- Koordynacja agendy pracy Biura Dyrektora
- Prowadzenie kalendarza, organizacja logistyczna spotkań oraz dbałość o sprawne funkcjonowanie Biura Dyrektora
- Zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy
- Zapewnienie efektywnego przepływu informacji
- Przygotowanie podstawowych dokumentów i prezentacji zgodnie ze standardami firmy
- Zarządzanie pocztą (w tym poczta elektoroiczna) i przesyłkami
- Zbieranie danych, ich analiza i raportowanie
- Dbałość o dobre imię i prestiż firmy
- Wsparcie administracyjne firmy związane z jej codziennym funkcjonowaniem
- Realizacja zadań powtarzalnych (czynności rutynowe), okresowych oraz nagłych (czynności niezaplanowane)
- Inne zadania zlecone przez Dyrektora

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane kwalifikacje: Wykształcenie wyższe- sugerowane- inżynieria środowiska; Obsługa podstawowego oprogramowania komputerowego oraz urządzeń biurowych Prawo jazdy kat. B Wymagane umiejętności: Umiejętność logicznego myślenia i analitycznego podejścia do problemów Kompetencje komunikacyjne Zdolności organizacyjne, w tym: zadaniowość, planowanie, zarządzanie czasem oraz pracą, wyznaczanie priorytetów Otwartość na nabywanie nowych kompetencji i umiejętności Nienaganna kultura osobista Radzenie sobie ze stresem i presją czasu Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność i dokładność Znajomość zasad przygotowania korespondencji i prezentacji Dbałość o poufność informacji

Miejsce pracy: Nowy Kisielin - Wysockiego 2, 65-001 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy