Asystent/Asystentka Dyrektora Działu Finansowego

Żak

Łódź, łódzkie

Żak
Kariera w Żak
Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów w Polsce – nasze oddziały zlokalizowane są
w 81 miastach na terenie kraju. Kształcimy osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym.
Obecnie, gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność
nasz zaangażowany i oddany zespół ciągle się rozwija.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Jeśli do nas dołączysz, szacujemy, że ok. 40% Twojego czasu pracy wypełni bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Finansowym, m.in.:

  • praca na szerokim spektrum danych biznesowych w procesie decyzyjnym: synteza, analiza, identyfikacja zależności, trendów;
  • pozyskiwanie, analiza i ocena wycen;
  • analiza, ocena i decyzje dot. kontraktowanych stawek;
  • poszukiwanie, uzgadnianie i finalizowanie optymalnych rozwiązań z klientem wewnętrznym (dział sprzedaży);
  • kompilacja danych cząstkowych w procesie budżetowania.

Pozostałe ok. 60%, Twojego czasu pracy, zajmą zadania działu, np.:

  • obsługa od strony finansowej bieżących wydarzeń (tzw. ad hoc), w tym: analiza ofert rynkowych, możliwości fiskalnych, ocena i wybór;
  • bieżąca współpraca z biurem rachunkowym;
  • kontakt z instytucjami finansowymi.

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, analityczne, matematyczne);
  • wcześniejsze doświadczenie w obszarze analizy danych;
  • bardzo dobrą znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel;
  • zdolności analityczne;
  • umiejętność podejmowania decyzji;

a jednocześnie:

  • jesteś osobą komunikatywną, potrafisz współpracować;
  • masz doświadczenie w komunikacji z zewnętrznymi partnerami biznesu, instytucjami finansowymi etc.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy;
  • biuro w centrum Łodzi;
  • dostęp do benefitów na korzystnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie);
  • możliwość rozwoju dzięki codziennemu, bezpośredniemu kontaktowi, obserwacji i współpracy z wieloletnim praktykiem zarządzania finansami firmy o ogólnopolskim zasięgu, zatrudniającej kilka tysięcy pracowników.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Żak