Asystent/Asystentka Dyrektora Browaru

OTTO Work Force

WARKA, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: WARKA

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

Dla naszego Klienta - Grupy Żywiec, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, posiadającym w swoim portfolio znane i cenione marki, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warka

Nr ref. GZ/UK/11/2018

Zakres obowiązków

  • tłumaczenie korespondencji, prezentacji, redagowanie dokumentów;
  • wspieranie projektów korporacyjnych;
  • współpraca przy organizacji pracy sekretariatu;
  • przygotowywanie prezentacji, sporządzanie zestawień oraz raportów;
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie;
  • profesjonalna obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • organizacja wyjazdów służbowych;
  • obsługa gości z kraju i zagranicy;

Od kandydatów oczekujemy

  • wykształcenia wyższego;
  • doświadczenia zawodowego - min. 1 rok na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego o profilu biznesowym (tłumaczenia ustne i pisemne);
  • praktycznej znajomości oprogramowania komputerowego - pakiet MS Office
  • prawa jazdy kat. B;

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na okres minimum 6 miesięcy; po tym okresie planowane jest zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio przez Grupę Żywiec;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym możliwość skorzystania z benefitów;
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;
  • miłe i stabilne środowisko pracy;

Dodatkowe informacje do publikacji

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.