Asystent/asystentka ds. obsługi klienta

HR sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Nowo powstała firma, w centrum Katowic zajmująca się HR, szkoleniem, obsługą klienta, coaching’em, zarządzaniem, prowadzeniem prezentacji dla klientów, a także reprezentująca światowe marki, poszukuje do swojego oddziału pracowników.

Od kandydatów oczekujemy:

• wysokiej kultury osobistej,

• umiejętności indywidualnego podejścia do Klienta,

• łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,

• rzetelności, systematyczności oraz dobrej organizacji pracy,

• zaangażowania i motywacji w osiąganiu celów,

• umiejętności pracy w zespole

• wykształcenia minimum średniego

Kandydatom oferujemy:

• dynamiczną i ciekawą pracę w w nowej i w prestiżowej firmie

• możliwość rozwoju oraz doskonalenia posiadanych umiejętności

• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

• częste uczestnictwo w szkoleniach, spotkaniach

• atrakcyjne wynagrodzenie w systemie łączonym (wynagrodzenie podstawowe + prowizja).

•Dodatkowo opieka medyczna oraz Multisport.

Umowa o pracę po okresie próbnym.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu.

Proces rekrutacyjny rozpoczyna się już w tym tygodniu.

Wymagana jest dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli " wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych".

Prezentacja firmy

HR sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa