Asystent/Asystentka ds. nieruchomości - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Asystent/Asystentka ds. nieruchomościMiejsce pracy: Kraków
ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:
  • pozyskiwanie klientów i budowanie lokalnego CRMu;
  • świadczenie usług doradczych i reprezentacji najemców w procesie pozyskiwania powierzchni komercyjnych oraz renegocjacji umów najmu
  • przygotowywanie prezentacji lokalnego rynku biurowego;
  • wspieranie i reprezentacja właściciela obiektu;
  • udział i prowadzenie całego procesu negocjacji zarówno po stronie najemcy jak i wynajmującego wraz z kompleksowym przygotowywaniem dokumentów oraz projektów umów z załącznikami;
  • monitorowanie lokalnego rynku nieruchomości w regionie;
  • rozwijanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kluczowymi właścicielami i najemcami;
  • współpraca z Urzędem Miasta przy okazji wizyt inwestora.

Wymagania:

  • pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte w branży nieruchomości komercyjnych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym (poziom B2);
  • sumienność, zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego;
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku;
  • konkurencyjne warunki finansowe;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • pakiet benefitów;
  • elastyczne podejście do każdego pracownika i dużą swobodę działania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.