Asystent / Asystentka ds. księgowości

Hotels Global Investments Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki:

• wprowadzanie danych do systemu Gastro Szef (ewidencja magazynowa) oraz Microsoft Dynamics NAV

• prowadzenie kasy gotówkowej

• uczestnictwo w inwentaryzacji magazynów, uzgadnianie sald magazynowych

Dodatkowe obowiązki:

• kontrolowanie poprawności faktur, rozrachunków z pracownikami oraz innych dokumentów dotyczących płatności,

• archiwizacja i segregacja dokumentów księgowych,

• pomoc w przygotowywaniu raportów i zestawień na bieżące potrzeby firmy,

• pomoc w prowadzeniu księgowości, w tym bieżąca obsługa, rejestracja i weryfikacja faktur

• księgowanie wyciągów bankowych,

Oferujemy:

• pracę w nowoczesnej firmie cieszącej się na rynku dużym prestiżem.

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

• możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji,

• pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,

• bogaty pakiet socjalny obejmujący między innymi: multisport, pakiet medyczny , szkolenia,

Wymagania

Wymagania:

• doświadczenie w branży gastronomicznej lub hotelowej będzie dodatkowym atutem

• umiejętność pracy w zespole,

• dobra znajomość programów Pakietu Office (szczególnie Microsoft Excel),

• dobra organizacja i planowanie pracy własnej oraz efektywne wykorzystanie czasu,

Prezentacja firmy

Firma Hotels Global Investment Group Sp. z o.o. - operator czterogwiazd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse