Asystent/Asystentka ds. fakturowani i rozliczeń

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Generowanie i księgowanie faktur VAT zgodnie z zapisami kontraktów i przepisami prawa podatkowego
• Obsługa administracyjna księgowanych faktur VAT (wysyłka do Klienta, wystawianie duplikatów faktur, obsługa not korygujących)
• Rozpatrywanie reklamacji w zakresie prawidłowości wystawionej faktury
• Współpraca z działami wewnętrznymi
• Sporządzanie zestawień i raportów dla Klientów, przełożonego i na wewnętrzne potrzeby
• Końcowe rozliczenia kontraktów - zgodne z ich zapisami i wewnętrznymi procedurami

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, kierunki finansowe lub administracyjne
• Sumienność i dobra organizacja pracy
• Otwartość i umiejętność pracy w zespole
• Znajomość podstawowych przepisów dotyczących prawa podatkowego w zakresie wystawiania faktur VAT będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
• Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Multisport, Opieka medyczna)
• Stałe godziny pracy (8:00 - 16:00)
• Wysokie miesięczne premie uznaniowe
• Pracę w zgranym zespole i wsparcie doświadczonych specjalistów
• Możliwość zdobycia doświadczenie w znanej międzynarodowej firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.